menu

LOKALIZACJA

Kompleks domków jednorodzinnych znajduje się w prestiżowym miejscu w pobliżu Kołobrzegu. Odległość od wybrzeża to zaledwie 4 kilometry, od centrum miasta – tylko 3 kilometry, a do pobliskiego lasu doskonałego do spacerów – 5 kilometrów.

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Właśnie dlatego zakup domu na KWIATÓW POLSKICH to najlepsza propozycja dla rodzin oraz dla osób doceniających komfort i ciszę. Dużo atrakcji czeka także na amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu – mnóstwo ścieżek doskonałych do spacerów, jazdy na rowerze, nordic walkingu, a pobliskie Morze Bałtyckie zaprasza latem do kąpieli i opalania się na piaszczystych plażach.

W okolicy znajduje się niezbędne zaplecze – sklepy, punkty usługowe, przystanek autobusowy. Atutem jest ponadto bliskość przedszkoli, w tym jednej placówki anglojęzycznej. W okolicy działają także szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie. Dostępne są przychodnie lekarskie, apteki, restauracje.

Osiedle KWIATÓW POLSKICH to zarówno doskonałe miejsce do zamieszkanie, jak również świetne miejsce do wakacyjnego wypoczynku.

OSIEDLE KWIATÓW POLSKICH - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2017