menu

OPIS INWESTYCJI

osiedle kwiatów polskich - nowatorski pomysł

W pobliżu centrum Kołobrzegu, powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych. Ten nowatorski projekt zakłada powstanie 28 domów ekologicznych, które na obszarze 2 ha utworzą jedyny w swoim rodzaju kompleks mieszkaniowy na przedmieściach. Ogrodzone, nowoczesne osiedle domów stworzy harmonijny kompleks o ujednoliconej estetyce a lokalizacja w prestiżowej przestrzeni podmiejskiej zapewni mieszkańcom nieruchomości spokojne i beztroskie życie. Domy projektowane są według najnowszych technologii i modernizacyjnych metod. Usytuowane są na działkach o metrażach 500 m2 do 700 m2. Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w spokojnej okolicy mogą wybierać domy o powierzchniach od 103 m2 do 118 m2.

Najwyższa jakość

Wszystkie nieruchomości wykonane zostały z materiałów najlepszych gatunków, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, przyszłych mieszkańców tego nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych. W technice tradycyjnego wykonawstwa zastosowano nowoczesne rozwiązania ekologiczne oraz zaawansowane technologie budownictwa kanadyjskiego (piana PUR). W konstrukcjach wykorzystano m.in. pustak YTONG ENERGO + 18cm styropian oraz 3-szybowe okna firmy DRUTEX ENERGY. Dzięki temu zużycie energii nieodnawialnej w naszych domach utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. Dla wygody mieszkańców zainstalowano dwufunkcyjny piec kondensacyjny i ogrzewanie podłogowe. Ponadto nowatorskim rozwiązaniem jest opcja instalacji wentylacji mechanicznej (odzysk ciepła - rekuperacja) oraz odkurzacza centralnego.

Bliskość natury

KWIATÓW POLSKICH to miejsce, w którym natura dopasowuje się do twoich potrzeb. Wyrwany miastu skrawek świata, łączy w sobie to co najważniejsze: harmonię i świeżość peryferii z energią tętniącego życiem miasta. Przestrzeń nieruchomości została stworzona z myślą o aktywnych, pewnych siebie osobach, które szukając swojego miejsca na Ziemi pragną przede wszystkim żyć w bliskim kontakcie z naturą.

Funkcjonalność

Jako developer zadbaliśmy, by każdy budynek został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wygodzie przyszłych lokatorów. Niska bryła wraz z użytkowym poddaszem zapewniają zarówno wysoki komfort życia, jak i estetyczny wygląd zewnętrzny nieruchomości. Do domu ekologicznego przynależy ogród, w którym doskonale spędzisz czas w gronie rodziny lub zorganizujesz sąsiedzkiego grilla. Niezwykle ustawne pomieszczenia, rozplanowane w przemyślany sposób sprawiają, że korzystanie z nieruchomości staje się łatwe i przyjemne.

Osiedle KWIATÓW POLSKICH zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie mieszkańców i estetyce obiektu.

 • Ściany budynku wykonane z YTONG ENERGO, docieplone styropianem 18cm fasadowym.
 • Okna PCV ENERGY, 3-szybowe, w kolorze; na zewnątrz grafitowy, wewnątrz kolor biały.
 • Posadzki izolowane styropianem, utwardzanym. Posadzki przygotowane (zatarte na gładko) do ułożenia parkietu, płytek lub paneli.
 • Instalacja elektryczna z przygotowanym przyłączeniem do lamp i żyrandoli. Przełączniki i gniazda firmy LEGRAND w kolorze białym, podłączone do skrzynki rozdzielczej.
 • Instalacja TV – gniazda w każdym pokoju.
 • Instalacja alarmowa wraz z osprzętem i systemem antynapadowym.
 • Instalacja wodno-kanalizacyjna – rozprowadzenie instalacji w kuchni i łazienkach, zakończona korkiem.
 • Instalacja C.O. z piecem gazowym, grzejnikami w sypialniach. W łazienkach i na parterze ogrzewanie podłogowe.
 • Tynki wewnętrzne gipsowe.

Roboty zewnętrzne

 • Dach budynku pokryty będzie dachówką.
 • Elewacja wykonana będzie ze styropianu 18 cm w kolorze biało-brązowym.
 • Balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej i szkła.
 • Taras zewnętrzny drewniany, z drewna modrzewiowego.
 • Podjazdy i chodnik – wykonane z kostki polbrukowej szaro-grafitowej.
 • Ogrodzenie działki systemowe.
   

Zadbaliśmy o to, aby cena domów na Osiedlu Kwiatów Polskich była jak najbardziej przystępna. W efekcie mogą Państwo zakupić własny dom w cenie mieszkania na jednym z ulubionych osiedli kołobrzeżan.


Do pobrania:

Karta domu typ A - wizualizacja

Karta domu typ A - część zachodnia

Karta domu typ A - część wschodnia

Karta domu typ B - wizualizacja

Karta domu typ B - część zachodnia

Karta domu typ B - część wschodnia

Zagospodarowanie

Zagospodarowanie z numerami działek

OSIEDLE KWIATÓW POLSKICH - WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE © 2017